Kultúrka

Vitajte na stránke KinoX. Novootvorená kaviareň v priestoroch kultúrneho domu Vám ponúka oveľa viac ako iba širokú škálu nápojov. Prichádzame medzi Vás s ambíciami vytvoriť miesto, kde sa všetci budeme cítiť príjemne. Prídite do KULTÚRKY, kaviarne s jedninečným potenciálom.

V Kaviarni si okrem lahodnej kávy môžete spríjemniť Vaše posedenie zakúpením kvalitnej knihy. V Kultúrke nájdete množstvo publikácií od svetoznámych autorov a je na Vás či si knihu kúpite pre seba, alebo ako dar blízkej osobe. V našej kaviarni si každý čitateľ príjde na svoje.

Káva je dôležitou súčasťou každej kaviarne, preto sme pre Vás vybrali tú najlahodnejšiu kávu od okolitých pražiarov. Dlho sme chutnali a testovali a pre trvácny zážitok z ranného esspresa,  či krémového kapučína sme sa rozhodli Vám pripravovať kávu z malej slovenskej pražiarne, (meno) xxyy.

Vďaka spolupráci s lokálnymi dodávateľmi si u nás môžete vydchutnať kvalitné víno značky (meno)xy, pivárom prinášame široký výber remeselných pív zo (záhoria? Pivovar..meno). Nahliadnite do našej ponuky.